Спортист №1 е 21-и в масовия старт, дръпна с 1 място в общото класиране на биатлона

Спортист номер 1 на България за миналата година Владимир Илиев завърши 21-и във втория масов старт (15 км) за сезона от световната купа по биатлон, който се проведе в германския зимен център Оберхоф. В дисциплината участват първите 25 от генералното класиране плюс 5-имата най-добри в кръга или иначе казано, 30-те най-силни състезатели към момента
Източник - 24chasa.bg -- 01/12/20
Новини:

Захарова: Германските изявления за Навални са поредната информационна кампания против Русия

Христо Иванов от тротоара пред петзвезден хотел в София търси връзка между финансирането му и данъци на “Лукойл”

4 футболисти на „Етър” са с положителни проби за коронавирус

В 4 града жегата стигна 37 градуса

Тролей блъсна възрастна пешеходка в София (Обновена)

80% от времето на дебата в комисията на ЕП били за натиск да приемем Истанбулската конвенция

Ток удари 10-годишно дете във великотърновското село Миндя

Тръмп танцува на предизборен митинг (Видео)

За войната като изкуство

Напуснал преди 20 дни сърбин изхвърли “Бенфика” от Шампионската лига

Премиерът на Норвегия: Mоже да се наложи затягане на мерките заради COVID-19

Тръмп готов да даде от своите пари за предизборната си кампания

Полицията в Пловдив затяга мерките за церемонията по случай Съединението

За кого са европарите – за България или за Борисов? И защо Йончева и леви в Брюксел искат да ги спрат

Милиардер инвеститор в българския Лас Вегас изобличи Александър Томов в лъжа

Саша Гьотцел представя Малер със Софийската филхармония

Ла Лига защити “Барса” във войната с Меси - цената му остава 700 млн. евро

Посланикът в Пакистан отзован след схема с мита и луксозно “Бентли”

В Русия откриха отлично запазен труп на мечка от Ледената епоха (Видео)

Италия е разтърсена от смъртта на млад чернокож след жесток побой (Видео)

Проф. Константинов: Всяка машина за гласуване е абсолютно манипулируема

Радина Думанян в очакване на първото си дете

САЩ разширяват санкциите срещу Русия

Случаите на COVID-19 в Турция надхвърлиха критичния праг

Университетите в Прага преминават към дистанционно обучение заради COVID-19

Районен кмет на Пловдив уволни заместничката си в разгара на корупционен скандал

Лукашенко обвинява САЩ и съюзниците им в подклаждане на протестите

7071 са новозаразените с COVID-19 във Франция

Министър Петкова: Срокът за обжалване на изравнителни сметки да е 30 септември (Обзор)

Мистерия! След 24 часа откриха 2-годишния Мехмед жив и здрав в гората на 20 км от дома му (Обзор)