ЦСКА и "Лудогорец" със скучно 0:0 (Снимки, видео)

ЦСКА и "Лудогорец" завършиха 0:0 в дербито на първенството пред около 30 000 зрители на стадион "Васил Левски". Точни удари и голови положения напълно липсваха. Кирил Десподов удари гредата на гостите в 70-тата минута.  На мача бяха президентът Румен Радев и спортният министър Красен Кралев, които си тръгнаха на полувремето.
Източник - 24chasa.bg -- 05/05/18
Новини:

Цигулка от преди 300 години ще гостува за 24 часа в Музея на розата в Казанлък

Албания ще издирва изчезналите жертви на режима на Енвер Ходжа

Съдът прекрати делото срещу Боршош - имало неясноти в обвинителния акт, липсвали доказателства (обзор)

4 г. и половина ще лежи престъпник, вършил грабежи у нас и в Германия

КНСБ ще представи утре данните за издръжката на живот

Центърът за развитие на човешките ресурси похарчил 30 хил. лв. за събитие на ММА бойци

Тираж 48 на Българския спортен тотализатор

Цветанов поведе 350 души към връх Околчица за тържествата в памет на Ботев (Снимки)

Иран поиска от европейците компенсация за изтеглянето на САЩ от ядрения пакт

Пожар възникна в гимназия в Шумен

Избраха външния министър на Еквадор за следващия председател Общото събрание на ООН

САЩ пратиха подготвителен екип в Северна Корея, което връща надеждите за среща Тръмп-Ким

За 3 г. ало измамниците прибрали 20 млн. лв.

Джакпотите оцеляха, 8 220 000 лева за четвъртък

Коментар №1 на седмицата: Жената на вицепремиер: Равенство между българи и цигани и в задълженията, не само в правата

Графа пее в понеделник в Монтана

Един калиграф пише дипломите в Софийския университет, двама леяри правят камбаните у нас

Вижте актуалната пътна обстановка в страната към 18.00 часа

Зам.-министърът на транспорта: Предстои още много работа по пакета „Мобилност”

Московски съд осъди на 12 години затвор украински журналист за шпионаж

Трети обвинен в схемата за "бързи номера" в КАТ

Русия и Сърбия правят съвместно военно учение през август

Съдят по бързо производство шофьор, дал подкуп на полицаи в Силистренско

Премиерът на Украйна: Русия е замесена в убийството на журналиста Бабченко в Киев

Доц. д-р Костадин Ангелов от лигата “Лекарите, на които вярваме”

Японски чийзкейк

Трюфел мафията пребива гъбари

Руската котка Ахил с първо предсказание - Русия ще победи Саудитска Арабия (Снимки)

Градина: Едногодишните цветя се торят на 15 дни