Феноменален мач на Христо Цветанов за 40-ия му рожден ден

ЦСКА вече е само на победа от участие във финала на волейболната Суперлига. "Червените" надиграха с 3:2 "Монтана" като домакини в столичната зала "Христо Ботев" и поведоха с 2:1 победи. Четвъртият мач е в петък от 18,30 ч на същото място. Феноменален мач за ЦСКА изигра Христо Цветанов навръх 40-ия си рожден ден.
Източник - 24chasa.bg -- 03/29/18
Новини:

Бляскав коледен купон в бургаския затвор, раздават грамоти и отпуски (Снимки)

Меркел към Ердоган: Бъдете сдържани в Сирия (Обновена)

Чавушоглу: Никой няма да попречи на Турция да извърши военна операция в Сирия

Кола с български номера се заби в четири паркирани коли в македонския град Пробищип

Стрелба в центъра на Кьолн (Снимки)

Вижте актуалното състояние на пътищата в страната

Вижте състоянието на пътищата в страната

След Келнер още едни чехи милионери у нас - купиха бизнеса на "Самсунг" (Обзор)

Хора с дълголетници в рода имат по-голям шанс да доживеят до дълбоки старини

Дете останало 40 минути, затрупано под лавина във френските Алпи, откриха го живо