Соу се отпуши, ЦСКА трепери срещу "Арда", Марселиньо мина като метеор през "Тича"

Головата суша в първенството на топреализатора на ЦСКА Али Соу продължи точно 426 минути. В края на двубоя с абсолютния новак в елита "Арда" централният нападател на "червените посрещна центриране отдясно на бека Иван Турицов и вкара гола на успокоението за домакините за 3:1. В продължението на редовните 90 минути Иван Коконов от гостите върна
Източник - 24chasa.bg -- 08/18/19
Новини:

Трима обгорели в пламнал голф край Горна Оряховица

Президентът на Боливия гаси пожарите с лопата (Обзор)

Архитект Ивайло Петков е първият нов играч в отбора на Фандъкова (Обзор)

Баската кухня - на почит на вечерята на лидерите на Г-7 в Биариц

Какво да сервираме, когато имаме гости

Иван Костов заяви, че КТБ вече е собственост на Външнотърговската банка на Русия

Трети ден издирват възрастна жена от село Верен

Цената на петрола пада, саудитците вадят доказателства, че Иран стои зад атаката (Обзор)

“Вердер” на Груеви се пребори за 3 т. в Берлин

Взрив избухна в научен център по вирусология в Русия

Още 4-ма от “Атака” напуснаха патриотите след Сидеров, властта остана само със 115 души в парламента (Обзор)

Принц Андрю: Никога не съм подозирал Епстайн в сексуални посегателства

Трети британски военен кораб се насочва към Персийския залив

Макрон подари на лидерите на Г-7 часовници от рециклирана пластмаса

България претърпя първа загуба на Евроволей 2019, битката с Италия решава накъде отиваме

Путин: Русия и Турция преговарят за доставки на нови перспективни оръжия