Край на победната серия на Ласицкене! Мирела Демирева зае първо място в Диамантената лига

Най-добрата ни състезателка в скока на височина - Мирела Демирева, записа нов голям успех за сезона. След като наскоро преодоля границата от 2 метра, днес сребърната медалистка от Рио 2016 спечели турнир от Диамантената лига. Демирева триумфира в Рабат с резултат 1.94 метра, като по този начин сложи край на серията от 45 поредни победи на
Източник - 24chasa.bg -- 07/13/18
Новини:

Активистът на "Пуси райът" Верзилов: Ще продължа борбата си срещу Кремъл

Ислямистка партия в Косово настоява да се забрани планиран за утре гей парад

Бивше имение на Анна Курникова на пазара за 14,25 млн. долара

Лекари и фармацевт в мръсен бизнес - не вливали лекарства на онкоболни (обзор)

Северин Красимиров е арестуваният за убийството на журналистката Виктория Маринова

София Рестарт - изтегли от тук безплатно приложението

Сърбия отмени безвизовия режим за иранчани

Китай става най-голямата икономика в света до 2030 г.

3 години условно за млад шофьор, прегазил на тротоара двама пешеходци в Горна Оряховица

5.1% ръст на оборотите в търговията на дребно този август

Спорт по тв днес: Григор играе в Пекин, волейболистките срещу олимпийския шампион на световното, Шампионска лига

Северна и Южна Америка поискаха от Международния наказателен съд да разследва Венецуела

ВКС отхвърли жалбата на Борносузов, идва време да се плаща емблемата на ЦСКА

Манолова: Исканията на хората с увреждания могат да се изпълнят в кратки срокове

Има заподозрян за убийството на 18-годишния младеж в Монтана, разпитват го (Видео)

ЦСКА уважи своя голям атлет и шампион Николай Антонов

Башар Асад: След години на враждебност Сирия постигна разбирателство с арабските страни